DLACZEGO TY TEŻ POWINIENEŚ MIEĆ SWÓJ BIZNES NA BOKU?

Dodatkowy przychód

Zamiast walczyć o premię na etacie, albo wypruwać żyły podczas nadgodzin, sam sobie zorganizuj przypływ gotówki. Na początek nie potrzebujesz wcale zakładać działalności gospodarczej.

Niezależność

Nie musisz być uzależniony od swojego pracodawcy. Jeżeli Ci się noga podwinie, to masz już gotową wiedzę i narzędzia aby nie zostawać z niczym na lodzie tylko od razu działać.

Pracuj jak chcesz i kiedy chcesz

Pamiętaj, aby dopasować biznes do siebie. Może chcesz podróżować i pracować zdalnie? Nic nie stoi na przeszkodzie, jednak musisz zacząć już myśleć w ten sposób teraz.

CZYM SIĘ AKTUALNIE ZAJMUJĘ?

Allegro

To moje główne zajęcie, mój Core Business, z którym jestem już związany ponad 15 lat, a od 5 lat zajmuję się tym komercyjnie prowadząc własną działalność. Codziennie staram się zgłębiać tajniki tej platformy, poprzez sprzedaż i wdrażanie nowych pomysłów, którymi chętnie się z wami podzielę. Udzielam również porad i konsultacji dla firm stawiających pierwsze kroki na platformie.

Fotografia

Oprócz sprzedaży, moją pasją jest fotografia, którą zajmuję się również komercyjnie, poczynając od fotografii produktowej aż po portretową, która jest moją ulubioną dziedziną fotografii. Świat fotografii interesował mnie już przez długi czas. Świadomie zacząłem się nim interesować od 2015 roku.

Copywriting

Zajmuję się również pisaniem tekstów komercyjnych dla agencji SEM/SEO. Póki co ze względu na rozwój moich innych aktywności w większości robię to na platformach dla copywriterów, więc przysiadam do tego tylko w przeznaczonym dla tego zajęcia czasie.

POTRZEBUJESZ KONSULTACJI W SPRAWIE ALLEGRO? NAPISZ DO MNIE NA MAILA

YOUTUBE

Staram się dokumentować część moich aktywności za pomocą serwisu YouTube. Nie staram się być w tym perfekcyjny, w myśl zasady “Done is better than perfect”, aby w miarę możliwości przekazać wam jak najwięcej mięsistego contentu.

Zanim podejmiesz decyzję, aby zostać sprzedawcą na allegro warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań i upewnić się czy aby na pewno jest to zajęcie dla Ciebie. Nie jest to poradnik o zakładaniu konta, a kilka moich spostrzeżeń na temat rozpoczęcia sprzedaż na Allegro, które mogą pomóc początkującym sprzedawcom.

OSTATNIE WPISY NA BLOGU