Mój Sposób Sprzedaży - Biznes Kolekcjonerski

Mój Sposób na Sprzedaż

Ten kurs to zbiór 15 lekcji, w których zawarłem mój workflow dotyczący tego, w jaki sposób szukam produktów do dalszej odsprzedaży.

Pokazuję jak szukam towarów z rabatami bez konieczności podpisywania umowy z hurtowniami, więc znajdą tu również pomysły na sprzedaż osoby, które dopiero chcą rozpocząć zabawę z handlem w Internecie ale nie mają pomysłu co sprzedawać.

Obecnie swoją sprzedaż opieram o Biznes Kolekcjonerski (dlaczego? wyjaśniam poniżej), ale pokazuję także w jaki sposób sprzedawałem w modelu “JUST-ON-TIME” towar zakupiony w sklepach stacjonarnych. Dzielę się również wiedzą w jaki sposób kupuję oraz jak zautomatyzowałem sprzedaż kluczy do gier online (np. na platformę STEAM)

 

TEMATYKA KURSU

Dlaczego Biznes Kolekcjonerski?

Rozbijanie zestawów LEGO®, sprzedaż klocków na sztuki

Minifigurka LEGO
Rozbijanie Zestawów

Karty Kolekcjonerskie, Czasopisma, Samochodziki 1:64

Karta Kolekcjonerska

Sprzedaż w modelu JUST-ON-TIME (produkty niekolekcjonerskie)

LEKCJE BONUSOWE - jak i gdzie kupuję z rabatem?

Kurs jest przeznaczony dla osób, które już sprzedają w Internecie lub wiedzą jak sprzedawać i poruszać się po platformach sprzedażowych, a także dla osób, które szukają pomysłu na sprzedaż ciekawych produktów oraz chciałyby także wejść w tematykę sprzedaży produktów kolekcjonerskich.

Oczywiście – wystawiam fakturę 23% VAT. Uzupełnij tylko dane do faktury (w tym NIP) przed płatnością. Fakturę otrzymasz w oddzielnej wiadomości.

To, gdzie chciałbyś sprzedawać zależy już od Ciebie – szczególnie jeśli chodzi o produkty kolekcjonerskie. Ja głównie opieram sprzedaż o Allegro, Erli, OLX oraz własny sklep internetowy. Ale tego typu produkty znajdują swoich odbiorców również np. na Vinted – zarówno w kraju jak i za granicą.

Kurs nie porusza tematyki tworzenia oferty, ponieważ bardziej skupiam się na tym jak i gdzie kupuję produkty do dalszej odsprzedaży, pokazuję mój workflow od kulis. Chociaż tworzenie oferty i wystawienie jej do sprzedaży nie jest niczym trudnym, to jest to temat na oddzielny kurs.

Po opłaceniu koszyka, otrzymasz maila z dostępem do kursu i możesz zacząć od razu naukę. Wszystkie materiały, które otrzymasz w mailu, są również dostępne na stronie kursu.

Aby rozpocząć kurs, wymagany jest tylko dostęp do Internetu oraz przeglądarka internetowa. Pliki w formacie PDF można otworzyć za pomocą darmowego programu Adobe Reader, lub niektórych przeglądarek internetowych jak: Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox czy Opera.

Jeśli nigdy nie wystawiałeś żadnej oferty, lub nie wiesz jak sprzedawać w Internecie (np. na Allegro czy OLX) to ten kurs nie jest dla Ciebie, ponieważ nie są w nim pokazywane podstawy sprzedaży.

Dostęp do kursu jest dożywotni, zapisując się na kurs otrzymuje się do niego dożywotni dostęp. Jeśli materiały będą zaktualizowane, to również będziesz miał dostęp do aktualizacji.